Сандоз в Україні

Sandoz in Ukraine Content Image Ukraine

Пацієнти є нашим пріоритетним завданням і основою нашої роботи тут, в «Сандоз». Кожен день ми працюємо разом, щоб допомогти створити більш здоровіший світ, в якому кожен має доступ до необхідних ліків, незалежно від того, хто він або де знаходиться. Наша відданість цьому принципу надихає нас і допомагає нам розвиватися, працюючи над завданням створення кращого, здоровішого й доступнішого майбутнього для людей в усьому світі.

У свій час, придбання таких фармацевтичних виробників як «Гексал» (Hexal) та Лек (Lek), сприяло формуванню такого портфелю препаратів, який дозволяє різним категоріям пацієнтів дбати про своє здоров’я.

Портфель як рецептурних, так і безрецептурних препаратів «Сандоз» в Україні налічує велику кількість лікарських засобів, які задовольняють потреби широкого кола пацієнтів та лікарів різних напрямків медицини.

Компанія «Сандоз» концентрується на потребах клієнтів та піклується про якість та безпеку застосування наших препаратів пацієнтами в усьому світі. З цією метою в Представництві компанії «Сандоз» в Україні створена система фармаконагляду для спостереження за проявами побічних реакцій 118 молекул, 18 з яких використовуються для лікування онкологічних захворювань.

Представництвом розробляються програми і заходи, що орієнтовані безпосередньо на пацієнтів окремих вікових груп і захворювань.

Наявність якісних генеричних препаратів означає доступність та можливість вибору для лікаря та пацієнта, і компанія «Сандоз» надає таку можливість українським споживачам.

Select a category

Related content

Нас часто запитують

FAQ Products Teaser

Що таке генерики? Що таке біоаналоги? Тут ви знайдете

Історія компанії «Сандоз»

History Timeline Image New Ukraine

 

 

Історія компанії «Сандоз» почалася більше 120 років тому, протягом яких вона перетворилася з невеликої диверсифікованої хімічної компанії на другого за величиною в світі виробника високоякісних генериків.