Про компанію

Our Company Content Image Ukraine

Ми раді вітати вас в компанії «Сандоз», яка є генеричним фармацевтичним підрозділом «Новартіс» і одним із світових лідерів серед генеричних компаній. Ми розробляємо, виробляємо і пропонуємо широкий портфель генеричних препаратів та біоаналогів, а також фармацевтичні і біотехнологічно активні речовини. Завдяки гнучкій ціновій політиці, високій якості та широкому асортименту продукція «Сандоз» доступна більш ніж 90% населення земної кулі.

В компанії «Сандоз» працюють понад 26000 співробітників в 140 країнах, компанія має 12 центрів розробок і всесвітню мережу з понад 30 заводів-виробників. Така глобальна присутність забезпечує позицію світового лідера у розробці і виробництві високоякісних генериків та інших різноманітних продуктів.

Що робить компанію «Сандоз» конкурентоздатною та виділяє її серед інших сучасних успішних фармацевтичних компаній? Ми завжди, з самого початку нашої діяльності, спиралися на новаторські рішення та інноваційні технології. Ми використовуємо власні дослідницькі центри у всьому світі; досягаємо того, щоб наші генерики не тільки не поступалися оригінальним препаратам, але й мали покращені характеристики, які підвищують їх ефективність.

Наша мета – бути основним постачальником високоякісних, доступних лікарських препаратів, які нададуть людям довгостроковий доступ до медичного забезпечення у всьому світі.

Хочете дізнатись про світ «Сандоз» більше? Подивіться наше корпоративне відео.

 

Related content

Нас часто запитують

FAQ Products Teaser

 

Що таке генерики? Що таке біоаналоги? Тут ви знайдете

Історія компанії «Сандоз»

 

History Timeline Image New Ukraine 

Історія компанії «Сандоз» почалася більше 120 років тому, протягом яких вона перетворилася з невеликої диверсифікованої хімічної компанії на другого за величиною в світі виробника високоякісних генериків.