Сандоз у світі

Sandoz Worldwide Content Image Ukraine

Компанія „Сандоз”, яка входить до складу найбільшої світової фармацевтичної групи Новартіс, у свою чергу є світовим лідером з виробництва генеричних препаратів. Якість продукції Компанії „Сандоз” має відмінну репутацію ще з 19-го сторіччя (з часів її заснування у 1886 році Едуардом Сандозом). Штабквартира компанії Sandoz знаходиться в Хольцкірхені, Німеччина, на південь від Мюнхена.

Компанія „Сандоз” пропонує широкий портфель високоякісних, доступних лікарських препаратів, який налічує близько 1000 найменувань по всьому світі. Препарати „Сандоз” продаються у більш ніж 140 країнах. Основні продуктові групи - це препарати для лікування серцево-судинних, інфекційних, онкологічних захворювань, центральної нервової системи, розладів шлунково-кишкового тракту, та для терапії респіраторних захворювань, а також засоби для лікування порушень функціонування кровотворних органів. „Сандоз” розробляє, виробляє та продає зазначені лікарські засоби разом із фармацевтично і біотехнологічно активними речовинами. Компанія „Сандоз” поглинула такі компанії як Lek (Slovenia), Sabex (Canada), Hexal (Germany), Eon Labs (US), EBEWE Pharma (Austria) та Oriel Therapeutics (US). У 2010 році штат компанії налічував більш ніж 23,000 співробітників по всьому світі і річний обсяг продажів досяг 8,5 мільярдів доларів.

„Сандоз” бажає допомогти зробити світ здоровішим та щасливішим!

Select a category

Related content

Нас часто запитують

FAQ Products Teaser

Що таке генерики? Що таке біоаналоги? Тут ви знайдете

Історія компанії «Сандоз»

History Timeline Image New Ukraine

 

 

Історія компанії «Сандоз» почалася більше 120 років тому, протягом яких вона перетворилася з невеликої диверсифікованої хімічної компанії на другого за величиною в світі виробника високоякісних генериків.