Наше бачення

Vision and Values Content Image Ukraine

Пацієнти є нашим пріоритетним завданням і основою нашої роботи тут, в «Сандоз». Кожен день ми працюємо разом, щоб допомогти створити більш здоровий світ, в якому кожен має доступ до необхідних ліків, незалежно від того, хто він або де знаходиться. Наша відданість цьому принципу надихає нас і допомагає нам розвиватися, працюючи над завданням створення кращого, здоровішого й доступнішого майбутнього для людей в усьому світі, що, в свою чергу, забезпечує виконання нами чотирьох основних умов, які допоможуть перетворити цю мрію в реальність.

Забезпечення доступності якісної охорони здоров’я для всіх

Незалежно від причини — чи то старіння населення, зміна способу життя, чи погана економічна ситуація — системи охорони здоров'я в усьому світі намагаються подолати проблему стримування зростання витрат. Але цю проблему можна розв’язати — генерики забезпечують значну економію як для пацієнтів, так і для систем охорони здоров'я. Генерики також вивільнюють ресурси для фінансування дорогої прогресивної терапії, приносячи користь пацієнтам і стимулюючи інвестиції в нові, інноваційні лікарські засоби, призначені для задоволення нагальних медичних потреб. Компанія «Сандоз» тверда у своєму прагненні постійно збільшувати доступ пацієнтів до високоякісних, доступних за ціною ліків.

Креативне мислення як ключ для інноваційних рішень

«Сандоз» не думає такими категоріями як забезпечення виробництва простих копій медпрепаратів за допомогою недорогих виробничих ліній. Натомість, ми намагаємося розробляти інноваційні рішення, які дійсно можуть змінити життя пацієнтів на краще. При цьому, ми зарекомендували себе лідерами в розробці диференційованих продуктів, від прогресивних систем поставки ліків до надзвичайно складних біоаналогів. Наша здатність думати по-іншому сприяє нашому прагненню змінити світ в житті пацієнта в плані охорони здоров'я.

Приклад в наданні високоякісних продуктів та послуг

Ми націлені на розробку і виробництво найкращих лікарських засобів, що ґрунтуються на нашому багаторічному досвіді і компетенції. Ми інвестуємо значні кошти в розвиток, суворо дотримуємось міжнародних стандартів якості і маємо сучасні заводи на п’яти континентах. Крім того, ми прагнемо лідерства в питаннях вартості на усіх напрямках шляхом оптимального планування нашої діяльності та об'єднання зусиль в рамках нашого міжнародного розвитку і виробничої мережі. Нашим співробітникам надане право діяти за власною ініціативою й активно шукати можливості для найкращого використання переваг, ефективно застосовуючи при цьому заощадження.

Ентузіазм, що завжди тримає нас на один крок попереду

Наше мислення і готовність виконувати роботу якнайкраще, щоб завжди бути на один крок попереду, допомагають нам по-справжньому змінювати життя людей на краще. Але ми не зупиняємося на цьому. Ми вважаємо, що важливо діяти відповідально і розумно, і це завжди приноситиме успіх бізнесу. Цей принцип поширюється на всіх співробітників нашої компанії по всьому світу.

Select a category

Related content

Нас часто запитують

FAQ Products Teaser

 

Що таке генерики? Що таке біоаналоги? Тут ви знайдете

Історія компанії «Сандоз»

 

History Timeline Image New Ukraine 

Історія компанії «Сандоз» почалася більше 120 років тому, протягом яких вона перетворилася з невеликої диверсифікованої хімічної компанії на другого за величиною в світі виробника високоякісних генериків.