Безрецептурні препарати

Sandoz color new Ukraine

ОТС портфель Сандоз налічує велику кількість препаратів, які задовольняють потреби широкого кола пацієнтів та лікарів в різних напрямках медицини, а саме: педіатрії, гастроентерології, пульмонології, травматології, неврології, дерматології, алергології. Такі препарати, як Лінекс, АЦЦ, Діклак, Персен, Екзодерил займають лідируючі позиції * в своїх категоріях, що свідчить про довіру та вибір пацієнтів протягом багатьох років. *Моріон 2011 (вересень)

ЛІНЕКС® – лікарський препарат для лікування і профілактики дисбактеріозу

OTC Image 1 Resized Ukraine

ЛІНЕКС® лікує дисбактеріоз, а не заглушає симптоми

ЛІНЕКС® – комбінований препарат, що містить 3 різних види ліофілізованих життєздатних молочнокислих бактерій з різних відділів кишечнику, які є частиною нормальної кишкової флори, підтримують та регулюють фізіологічну рівновагу мікрофлори кишечнику.

ЛІНЕКС® - лідер серед препаратів на ринку Антидіарейні мікробні препарати.*

* Моріон (Proximaresearch), вересень 2011р.

Переваги препарату ЛІНЕКС®

Бактерії препарату ЛІНЕКС® розселяються у всіх відділах кишечнику і відновлюють мікрофлору по всій його довжині. Завдяки цьому ЛІНЕКС® допомагає отримати лікувальний ефект на кишечник в цілому, а не на окремі його ділянки, де може прижитися той чи інший вид бактерій. Це сприяє відновленню всіх відділів кишечнику та його функцій.

Бактерії препарату ЛІНЕКС® стійкі до багатьох антибіотиків, тому препарат можна приймати з першого дня антибактеріальної терапії для запобігання розвитку дисбактеріозу. Новинки в лінійці Лінекса : Лінекс Форте та Лінбі. ЛіНЕКС форте Гармонія двох сил в кишечнику!

OTC Image 2 Resized UkraineOTC Image 3 Resized Ukraine

ЛІНЕКС форте — містить 2 мільярди корисних про біотичних бактерій для лікування дисбактеріозу. Молочнокислі бактерії Lactobacillus acidophilus (LA-5) і Bifidobacterium animalis subsp. Lactis (BB12) є частиною нормальної мікрофлори людини.

ЛІНЕКС форте – містить спеціально розроблений пребіотичний комплекс Beneo Synergy 1, який необхідний для ефективного зростання та розмноження мікрофлори для відновлення нормального балансу кишечнику.

Застосування капсул Лінекса форте сприяє підтримці нормальної кишечної мікрофлори та відновленню порушеного балансу мікроорганізмів кишечнику.

Реклама. Лікарський засіб. Представництво Сандоз в Україні:вул. Амосова 12, Київ, 03680, тел.495-28-66. Лінекс® .Діючі речовини: 1 капсула містить не менше 1,2Х107 ліофілізованих життєздатних молочнокислих бактерій: не менше 4,5 Х106 Lactobaccillus acidophilus (sp.L. gasseri), менше 3,0 Х106 Bifidobacterium infantis, не менше 4,5 Х106 Enterococcus faecium. Лінекс® форте. Діючі речовина: 1 капсула містить не менше 1Х 109 КУО Lactobaccillus acidophilus (LA-5), 1х109КУО Bifidobacterium animalis subsp.lactis BB-12, пребіотичний комплекс Beneo® Synergy 1 . Перед застосуванням препарату проконсультуйтесь з лікарем . Перед вживанням препарату обов’язково ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування та загальними застереженнями. Зберігати в недоступному для дітей місці. Якщо при застосуванні нашого препарату у Вас виникли скарги , або запитання звертайтеся за інформацією/порадою за адресою/телефоном: 0800302909

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

ЛІНБІ Природній пробіотик для маленького животика.

OTC Image 4 Resized Ukraine

Пробіотик ЛІНБІ сприяє нормалізації мікрофлори та відновленню нормального функціонування кишечнику дитини. Біфідобактерія ВВ 12 пробіотика ЛІНБІ входить до складу біфідофлори, яка домінує в кишечнику дитини грудного віку.1 Пробіотик Лінбі рекомендований дітям з перших років життя.*

1П.Л. Щербаков, Мікроекологія кишечника у дітей та її порушення, «Фарматека» 2007, № 14, с. 28-34.

Лінбі. Висновок №05.03.02-03/105263. Не є лікарським засобом. Дієтична добавка. Без ГМО. Перед вживанням продукту обов’язково ознайомтеся з листком – вкладишем. Зберігати в недоступному для дітей місці.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

детальніше

АЦЦ

acc_600

OTC Image 6 Resized Ukraine

АЦЦ® – Муколітик прямої дії для швидкої допомоги при вологому кашлю. Традиційно муколітики використовуються при захворюваннях бронхолегеневої системи, що потребують зменшення в’язкості мокротиння, покращання його відходження та відхаркування.

Всі муколітики, у залежності від їх дії на бронхіальний секрет поділяються на муколітики прямої та непрямої дії. АЦЦ – є класичним представником класу муколітиків прямої дії. На відміну, від муколітиків непрямої дії, АЦЦ – діє прямо на структуру в’язкого мокротиння, розріджує його, при цьому не збільшує об’єму мокротиння, що забезпечує його краще відкашлювання. Також, завдяки прямій дії на мокротиння, АЦЦ діє швидко та впливає навіть на найбільш густе мокротиння (гнійне).

АЦЦ показаний при гострих та хронічних захворюваннях бронхолегеневої системи. АЦЦ має 9 форм випуску, що дозволяє кожному пацієнту обрати найбільш зручний саме для нього спосіб застосування препарату. Виробляється в Німеччині. Форма випуску без рецепта.

Реклама. Лікарський засіб. Р.П. UA/6568/01/01, UA/2031/02/01, UA/8272/01/02, UA/2030/02/01, UA/8272/01/01, № UA/6568/02/02, № UA/6568/02/01, UA/7453/01/01. Виробник: Салютас Фарма ГмбХ, Німеччина, підприємство компанії Сандоз. Представництво Сандоз д.д. в Україні: вул.Амосова,12, Київ, 03680. Якщо при прийомі нашого препарату у Вас виникли скарги або запитання, звертайтеся за порадою/інформацією за телефоном 0 800 302 909 чи адресою Представництва Сандоз д.д., в Україні. Діюча речовина - ацетилцистеїн. Перед застосуванням обов’язково проконсультуйтесь з лікарем та ознайомтесь з інструкцією з медичного застосування препарату. Препарат має протипоказання. Зберігати в недоступному для дітей місці.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

детальніше

Диклак Гель

OTC Image 7 Resized Ukraine

Диклак Гель – нестероїдний протизапальний засіб для зовнішнього застосування з максимальним вмістом диклофенаку 5% в Україні, що забезпечує максимальне лікування гострого болю та запалення в суглобах та м’язах. Препарат має виражені місцеві протиревматичні, знеболювальні та протизапальні властивості, що обумовлено пригніченням синтезу простогландинів - медіаторів болю та запалення. Застосування Диклаку сприяє збільшенню об’єму рухів в уражених суглобах, зменшенню болю у спокої і при русі.

Diclac lipo Content Image Ukraine

Має три форми випуску:

Диклак Гель 5% (туба 50 г) - лікування гострого болю та запалення у суглобах та м’язах

Диклак Ліпогель (туба 50 г) - лікування хронічного болю та запалення

Диклак Гель 5% (туба 100 г) – економічне лікування болю та запалення.

Діклак гель 5% РП №UA /8908/01/01 від 17.03.2010 №235, Діклак ліпогель РП № UA/ 0981/02/01 від 06.06.2007 № 301. Представництво Сандоз в Україні вул. Амосова,12. Реклама. Лікарський засіб.

Перед застосуванням препарату проконсультуйтесь з лікарем . Перед вживанням препарату обов’язково ознайомтеся з інструкцією для медичного застосування та загальними застереженнями. Зберігати в недоступному для дітей місці. Якщо при застосуванні нашого препарату у Вас виникли скарги , або запитання звертайтеся за інформацією/порадою за адресою/телефоном: 0800302909

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

детальніше

Персен

 

OTC Image 8 Resized UkraineOTC Image 9 Resized Ukraine

Персен та Персен Форте – стандартизований седативний препарат рослинного походження для дорослих та дітей з 3-х років. Препарат може застосовуватись щоденно для покращення самопочуття при роздратованості, розумовому навантаженні та збудженому стані. Персен та Персен Форте не викликають звикання та синдрому відміни, що дозволяє приймати їх тривалий час. Не впливають на здатність керувати автомобілем (в рекомендованих в інструкції дозах), що дає змогу вести звичайний спосіб життя в умовах щоденного стресу. Персен має високий профіль безпеки не містить спирту та брому, що дає змогу приймати його дітям з 3-х років.

OTC Image 10 Resized Ukraine

 

Персен Кардіо – захист серця від стресу та переживань. Препарат рослинного походження до складу якого входять : сухий екстракт пасифлори, який зменшує дратівливість1, занепокоєння1, нормалізує сон1, сухий ектракт лисят та квіток глоду, який покращує провідність серця 2,3, помірно знижує кров’яний тиск4, попереджає розвиток аритмії.

Ефекти лікарських рослин, які входять до його складу, взаємно доповнюються та захищають серце від стресу1 та переживань 2,3,4.

1-ESCOP Monograph(2003b)Passiflorae herba.European Stientific Cooperdive on Phytomedicine,p 359

2- ESCOP Monograph(2003b)Crataegi folium cum flore (Hawthom Leafe and Flore). European Stientific Cooperdive on Phytomedicine,p359

3-Schwinger RH, Pielsch M, Frank K, Brixius K.Crataegus special extract WS 1442 increases force of contraction in human myocardium cAMP-independentle//J Cardijvac Pharmacol.- 2000-№35(5).-P.700-707

4-Walker AF, Marakis G, Morris AP,Robinson PA.Promising hypotensive effect of harwthorn extract: a randomized double-blind pilot study of mild, essential hypertension// Phytother Res.-2002-№ 16(1).-P 48-54/

Персен РП UA № /9536/01/01 від 05.03.2010 № 195. Персен Форте РП UA № 2838/02/01 від 05.03.2010 № 195 . Персен Кардіо РП UA /10415/01/01 від 15.02.2010 №107. Представництво Сандоз в Україні вул. Амосова,12. Реклама. Лікарський засіб. Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем. Перед прийомом обов’язково ознайомтесь з інструкцією.

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

ДИКЛАК

Екзодерил

 

Exoderil_internet

Екзодерил - зовнішній антимікотик для лікування грибкових інфекцій шкіри і нігтів. Завдяки потрійній дії Екзодерил:

1) знищує грибки та бактерії,

2) швидко знімає запалення,

3) швидко усуває свербіж.

Потрійна дія Екзодерилу дозволяє пацієнтам позбутися найдокучливіших симптомів вже на початку лікування, а не після подолання інфекції. Єдиний1 препарат на ринку України на основі молекули нафтифіну. Вироблено в Австрії. Має дві форми випуску:

1% розчин (флакон 10 мл) – глибоко2 проникає в нігтьові пластини та шкіру під ними і знищує грибок безпосередньо в місцях його локалізації.

1% крем (туба 15 г) – швидко проникає в шкіру, забезпечуючи одночасне лікування та догляд;

1 Відповідно до Переліку лікарських засобів, дозволених до застосування в Україні, які відпускаються без рецептів з аптек та їх структурних підрозділів (Наказ Міністерства охорони здоров’я України від 03.02.2012 р. № 78), Компендіум 2011.

2 Сергеев A.Ю., Сергеев Ю.В., Сергеев В.Ю. «Новые концепция патогенеза, диагностики и терапии онихомикохов», \\иммунология, аллергология, инфектология, 2007, №3. Екзодерил розчин РП № /3960/02/01 від 16.09.2011 № 596. Екзодерил Крем РП UA/3960/01/01 від14.11.2011 р. № 837. Представництво Сандоз в Україні вул. Амосова,12, Київ, 03680. Якщо при застосуванні нашого препарату у Вас виникли скарги або запитання, звертайтеся за порадою/інформацією за адресою/телефоном: 0 800 302 909. Реклама. Лікарський засіб. Перед застосуванням проконсультуйтесь з лікарем. Перед прийомом обов’язково ознайомтесь з інструкцією. Препарат має протипоказання. Зберігати в недоступному для дітей місці.

 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

детальніше

Банеоцин

Baneocin _1

 

БАНЕОЦИН порошок швидко та безболісно загоює ранки1, 2.
• Вбиває бактерії
• Охолоджує рану
• Заспокоює біль

БАНЕОЦИН мазь - вбиває бактерії, пом’якшує1 «кірочку», запобігаючи розтріскуванню, полегшує самостійне відлущення «кірочки»4
1.Блатун  Л.А.  Медикаментозное лечение ран. Проблемы и новые возможности их решения. Хирургия, приложение к журналу CONSILIUM MEDICUM  том 9 N 1/2007.
2. Ширшов О.Н. Лечение гнойно-некротических ран с применением препарата Банеоцин. Хирургия - приложение к журналу CONSILIUM MEDICUM, 1/2008.
3. В складі немає барвників (Інструкція до препарату)
4. Соколовский Е.В. и Соколов Г.Н. «Применение препарата Банеоцин для ухода за раневой поверхностью после лазеродеструкции». Экспериментальная и клиническая дерматокосметология,  №1, 2004
 

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ ШКІДЛИВИМ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я

Select a category

Related content

Історія компанії «Сандоз»

 

History Timeline Image New Ukraine 

Історія компанії «Сандоз» почалася більше 120 років тому, протягом яких вона перетворилася з невеликої диверсифікованої хімічної компанії на другого за величиною в світі виробника високоякісних генериків.

Нас часто запитують

FAQ Products Teaser

 

Що таке генерики? Що таке біоаналоги? Тут ви знайдете