Якісні генерики

Quality Generics Content Image Ukraine

Маючи за плечима понад 120 років досвіду та будучи в складі групи «Novartis», компанія «Сандоз» є надійним лідером з репутацією виробника продукції виняткової якості. Основним напрямком нашої діяльності є розробка, виробництво і розповсюдження високоякісних лікарських засобів після втрати їх відповідного права на патентний захист, що тим самим допомагає забезпечити доступ до прийнятних за ціною та якістю медичних послуг для пацієнтів по всьому світу.

Хоча генерики можуть відрізнятися з точки зору їх форми, розміру та кольору, в них містяться ті ж активні речовини, що й в еталонних зареєстрованих продуктах, а тому вони є терапевтично еквівалентними й можуть замінювати трендові препарати. Оскільки вони містять ті ж самі активні інгредієнти, повні клінічні дослідження для розробки генериків не вимагаються; скоріше повинна бути встановлена біологічна еквівалентність препарату, що — при відповідному дозуванні — продемонструє, по суті, той же ефект в людському організмі, що й еталонний зареєстрований препарат.

Генерики також пропонують ті ж якості і той же рівень безпеки, що й еталонні медпрепарати. Увесь процес розробки й виробництва генериків вимагає суворого дотримання таких самих жорстких стандартів якості, безпеки та ефективності, що й при виробництві еталонних медпрепаратів, тобто стандартів, які ретельно контролюються і застосовуються відповідними регулюючими органами як до, так і після затвердження продукту. Виробничі потужності, таким чином, регулярно перевіряються на предмет їх відповідності чинним Правилам організації виробництва й контролю якості лікарських препаратів, а виставлені на продаж продукти регулярно контролюються для забезпечення їх незмінної відповідності стандартам якості.

Select a category

Related content

Нас часто запитують

FAQ Products Teaser

 

Що таке генерики? Що таке біоаналоги? Тут ви знайдете

Історія компанії «Сандоз»

 

History Timeline Image New Ukraine 

Історія компанії «Сандоз» почалася більше 120 років тому, протягом яких вона перетворилася з невеликої диверсифікованої хімічної компанії на другого за величиною в світі виробника високоякісних генериків.