Відділ рецептурних препаратів

 

Наявність якісних генеричних препаратів означає доступність та можливість вибору для лікаря та пацієнта, і компанія «Сандоз» надає таку можливість українським споживачам.

Компанія «Сандоз» - це один із найбільших у світі виробник антибіотиків. Підприємства компанії в Австрії, Словенії, Німеччині - виробляють найбільші у Західній Європі об’єми антибіотиків пеніцилінового та цефалоспоринового ряду.

В Україні добре відомі та користуються довірою спеціалістів антибактеріальні та імунобіологічні препарати, такі як:

- Амоксиклав

- АзитроСандоз (азитроміцин)

- Бронхо-Мунал

- Оспамокс (амоксицилін).

Враховуючи те, наскільки в Україні поширені артеріальна гіпертензія, ІХС, серцева недостатність, компанія «Сандоз» працює над комплексним вирішенням проблеми. Cучасні кардіологічні препарати, такі як:

- РаміСандоз (раміприл)

- Бісопролол Сандоз

- Торасемід Сандоз

- Кардогрель (клопідогрель)

- Туліп (аторвастатин) та інші

виробляються в Європі згідно з найбільш жорсткими стандартами. Важливими перевагами перелічених препаратів є доступність та європейська якість. Ці якості продуктів «Сандоз» дають можливість захистити більшу кількість пацієнтів, адже кардіологічні захворювання потребують довгострокового лікування, а іноді – лікування впродовж всього життя.

Досить широко в Україні представлена група препаратів для використання в неврології та психіатрії, серед яких

- Ніцеріум

- Наком

- Буспірон Сандоз

- Мелперон Сандоз

- ЦитаСандоз

- Міртазапін Сандоз.

Переконливо виглядає перелік решти рецептурних продуктів компанії «Сандоз», що представлений в Україні: нестероїдні протизапальні засоби (Кетонал, Диклак), інгібітори протонної помпи (Омеп), препарати заліза (Феррум Лек), ендокринологічні лікарські засоби (Глірид, Метформін Сандоз, Естрамон), а також Дицинон, Абактал, Ретарпен, Едицин, 5-НОК, Палін. Ці та багато інших препаратів «Сандоз» добре відомі та заслуговують на довіру лікарів і мільйонів пацієнтів.

Політика жорстких стандартів якості, робота з інноваційними технологіями, прагнення до лідерства, бажання зробити терапію якомога більш доступною для пацієнтів – все це дозволяє компанії «Сандоз» впевнено дивитися в майбутнє, а лікарям та пацієнтам – розраховувати на можливість ефективного та доступного лікування в будь-яких ситуаціях.

 

Уся інформація щодо препаратів, які відпускаються за рецептом лікаря, розміщена з метою загального інформування щодо портфелю Сандоз і не є рекламою. Інформація призначена для фахівців сфери охорони здоров‘я.

Select a category

Related content

Історія компанії «Сандоз»

 

History Timeline Image New Ukraine 

Історія компанії «Сандоз» почалася більше 120 років тому, протягом яких вона перетворилася з невеликої диверсифікованої хімічної компанії на другого за величиною в світі виробника високоякісних генериків.

Нас часто запитують

FAQ Products Teaser

 

Що таке генерики? Що таке біоаналоги? Тут ви знайдете