Повідомити про побічну реакцію

Заповнивши Ваші дані у формі цього Повідомлення та натиснувши на кнопку “Надіслати”, Ви даєте згоду на обробку Ваших персональних даних, які буде включено до Бази персональних даних «Повідомлення про побічні реакції» (детальніше Ви можете ознайомитись у розділі “Захист персональних даних”).

Безпека нашої продукції, здоров'я і благополуччя наших пацієнтів є нашим пріоритетом.

Компанія Sandoz концентрується на потребах клієнтів та піклується про якість та безпеку застосування наших препаратів пацієнтами в усьому світі. З цією метою в Представництві компанії Sandоz d.d. в Україні створена система фармаконагляду для спостереження за проявами побічних реакцій 110 молекул, 18 з яких використовуються для лікування онкологічних захворювань.

Якщо Ви хочете повідомити про виникнення побічної реакції та/або відсутність ефективності при медичному застосуванні продукції компанії «Сандоз», будь ласка, зв’яжіться з нашим відділом із фармаконагляду, заповнивши наступну форму:

 

*Поля, позначені зірочкою, є обов’язковими для заповнення

Select a category

Related content

Нас часто запитують

FAQ Products Teaser

 

Що таке генерики? Що таке біоаналоги? Тут ви знайдете

Історія компанії «Сандоз»

 

History Timeline Image New Ukraine 

Історія компанії «Сандоз» почалася більше 120 років тому, протягом яких вона перетворилася з невеликої диверсифікованої хімічної компанії на другого за величиною в світі виробника високоякісних генериків.